Dr. Ir. René Cornelissen

Dr. Ir. René Cornelissen

Founder / Owner

cornelissen@cocos.nl

Christine Urbach

Christine Urbach

Consultant

urbach@ccsenergieadvies.nl

Ing. Ruurd van Schaik

Ing. Ruurd van Schaik

Senior Consultant

vanschaik@cocos.nl

Knillis van der Burg MSc

Knillis van der Burg MSc

Consultant

vanderburg@cocos.nl

Berry de Jong MSc

Berry de Jong MSc

Consultant

dejong@cocos.nl

Ing. Robert Wassenaar

Ing. Robert Wassenaar

Consultant

wassenaar@cocos.nl

Ing. Dennis Kroes

Ing. Dennis Kroes

Consultant

kroes@cocos.nl

Ir. Gert Huisman

Ir. Gert Huisman

Consultant

info@cocos.nl

Dr. Gijs van Pruissen

Dr. Gijs van Pruissen

Consultant

vanpruissen@cocos.nl

Ferdi Hummelink

Ferdi Hummelink

Consultant

hummelink@cocos.nl

Hanne Oosterhuis

Hanne Oosterhuis

Staff member

oosterhuis@cocos.nl

Dr. Daniël Bakker

Dr. Daniël Bakker

Consultant

bakker@cocos.nl

Ing. Dennis Methorst

Ing. Dennis Methorst

Consultant

methorst@cocos.nl

Anne Marie Jagers

Anne Marie Jagers

Advisor

jagers@cocos.nl

Karen Kraay

Karen Kraay

Financial Manager

kraay@cocos.nl

Astrid Timmermans-Kok

Astrid Timmermans-Kok

Office Manager

timmermans@cocos.nl

Joost Berends

Joost Berends

Manager Internal Projects

berends@cocos.nl

Doreen Ribbink

Doreen Ribbink

Administrative staff member

ribbink@cocos.nl

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en maak hieronder een keuze.

Digitale nieuwsbrief Hardcopy nieuwsbrief