Dr. Ir. René Cornelissen

Dr. Ir. René Cornelissen

Founder / Owner

T: 0570-667000
E: cornelissen@cocos.nl

Lees meer

Ing. Ruurd van Schaik

Ing. Ruurd van Schaik

Senior Consultant

T: 0570-667000
E: vanschaik@cocos.nl

Lees meer

Berry de Jong MSc

Berry de Jong MSc

Consultant

T: 0570-667000
E: dejong@cocos.nl

Lees meer

Ir. Ewoud van der Koogh

Ir. Ewoud van der Koogh

Consultant

T: 0570-667000
E: vanderkoogh@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Knillis van der Burg MSc

Knillis van der Burg MSc

Consultant

T: 0570-667000
E: vanderburg@cocos.nl

Lees meer

Ing. Robert Wassenaar

Ing. Robert Wassenaar

Consultant

T: 0570-667000
E: wassenaar@cocos.nl

Lees meer

Fred Kool

Fred Kool

Consultant

T: 0570-667000
E: kool@cocos.nl

Lees meer

Jelle Groen BSc

Jelle Groen BSc

Consultant

T: 0570-667000
E: groen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Yannick Baay

Yannick Baay

Marketing Communication

T: 0570-667000
E: berends@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Dennis Kroes

Ing. Dennis Kroes

Consultant

T: 0570-667000
E: kroes@cocos.nl

Lees meer

Ir. Gert Huisman

Ir. Gert Huisman

Consultant

T: 0570-667000
E: info@cocos.nl

Lees meer

Dr. Gijs van Pruissen

Dr. Gijs van Pruissen

Consultant

T: 0570-667000
E: vanpruissen@cocos.nl

Lees meer

Marysia Loots

Marysia Loots

Project staff member

T: 0570-667000
E: loots@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Christine Urbach

Christine Urbach

Consultant

T: 0570-667000
E: urbach@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Hanne Oosterhuis

Hanne Oosterhuis

Staff member

T: 0570-667000
E: oosterhuis@cocos.nl

Lees meer

Dr. Ir. Daniël Bakker

Dr. Ir. Daniël Bakker

Consultant

T: 0570-667000
E: bakker@cocos.nl

Lees meer

Ing. Dennis Methorst

Ing. Dennis Methorst

Consultant

T: 0570-667000
E: methorst@cocos.nl

Lees meer

Anne Marie Jagers

Anne Marie Jagers

Advisor

T: 0570-667000
E: jagers@cocos.nl

Lees meer

Karen Kraay

Karen Kraay

Financial Manager

T: 0570-667000
E: kraay@cocos.nl

Lees meer

Astrid Timmermans-Kok

Astrid Timmermans-Kok

Office Manager

T: 0570-667000
E: timmermans@cocos.nl

Lees meer

Joost Berends

Joost Berends

Manager Internal Projects

T: 0570-667000
E: berends@cocos.nl

Lees meer

Doreen Ribbink

Doreen Ribbink

Administrative staff member

T: 0570-667000
E: ribbink@cocos.nl

Lees meer

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en maak hieronder een keuze.

Digitale nieuwsbrief Hardcopy nieuwsbrief