Dr. Ir. René Cornelissen

Dr. Ir. René Cornelissen

Eigenaar / Oprichter

T: 0570-667000
E: cornelissen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Ruurd van Schaik

Ing. Ruurd van Schaik

Senior Consultant

T: 0570-667000
E: vanschaik@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Robert Wassenaar

Ing. Robert Wassenaar

Consultant

T: 0570-667000
E: wassenaar@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Dieter Groen MSc

Dieter Groen MSc

Sales Consultant

T: 0570-667000
E: groen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Kas Elferink

Kas Elferink

Consultant

T: 0570-667000
E: elferink@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Rick Zuure

Rick Zuure

Consultant

T: 0570-667000
E: Zuure@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Mike Oude Vrielink

Ing. Mike Oude Vrielink

Consultant

T: 0570-667000
E: oudevrielink@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ir. Gert Huisman

Ir. Gert Huisman

Consultant

T: 0570-667000
E: info@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

ing. Stef Lomans

ing. Stef Lomans

Consultant

T: 0570-667000
E: lomans@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Paul Bodewitz EMFC RC

Paul Bodewitz EMFC RC

Financial Manager

T: 0570-667000
E: bodewitz@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Joost Berends BBA

Joost Berends BBA

Manager Interne Projecten

T: 0570-667000
E: berends@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Rogier Dekker

Rogier Dekker

Subsidie Adviseur

T: 0570-667000
E: dekker@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ester Vendrig LLB

Ester Vendrig LLB

Specialist HR en Marketing

T: 0570-667000
E: vendrig@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en maak hieronder een keuze.

Digitale nieuwsbrief Hardcopy nieuwsbrief