Medewerkers

Dr. Ir. René Cornelissen

Dr. Ir. René Cornelissen

Eigenaar / Oprichter

T: 0570-667000
E: cornelissen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Ruurd van Schaik

Ing. Ruurd van Schaik

Senior Consultant

T: 0570-667000
E: vanschaik@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Knillis van der Burg MSc

Knillis van der Burg MSc

Projectontwikkelaar

T: 0570-667000
E: vanderburg@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Robert Wassenaar

Ing. Robert Wassenaar

Consultant

T: 0570-667000
E: wassenaar@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ir. Gert Huisman

Ir. Gert Huisman

Consultant

T: 0570-667000
E: info@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Dennis Methorst

Ing. Dennis Methorst

Consultant

T: 0570-667000
E: methorst@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ir. Hanne Oosterhuis

Ir. Hanne Oosterhuis

Consultant

T: 0570-667000
E: oosterhuis@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Anne Marie Jagers

Anne Marie Jagers

Adviseur

T: 0570-667000
E: jagers@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Selçuk Başkan MSc

Selçuk Başkan MSc

Consultant

T: 0570-667000
E: baskan@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Paul Bodewitz EMFC RC

Paul Bodewitz EMFC RC

Financial Manager

T: 0570-667000
E: bodewitz@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Astrid Timmermans-Kok

Astrid Timmermans-Kok

Office Manager

T: 0570-667000
E: timmermans@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Joost Berends

Joost Berends

Manager Interne Projecten

T: 0570-667000
E: berends@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Petra Winkes

Petra Winkes

Marketing & Communicatie ondersteuning

T: 0570-667000
E: winkes@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en maak hieronder een keuze.

Digitale nieuwsbrief Hardcopy nieuwsbrief