Medewerkers

Dr. Ir. René Cornelissen

Dr. Ir. René Cornelissen

Eigenaar / Oprichter

T: 0570-667000
E: cornelissen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Ruurd van Schaik

Ing. Ruurd van Schaik

Senior Consultant

T: 0570-667000
E: vanschaik@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Knillis van der Burg MSc

Knillis van der Burg MSc

Projectontwikkelaar

T: 0570-667000
E: vanderburg@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Robert Wassenaar

Ing. Robert Wassenaar

Consultant

T: 0570-667000
E: wassenaar@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Fred Kool MSc

Fred Kool MSc

Consultant

T: 0570-667000
E: kool@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Dennis Kroes

Ing. Dennis Kroes

Consultant

T: 0570-667000
E: kroes@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ir. Gert Huisman

Ir. Gert Huisman

Consultant

T: 0570-667000
E: info@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Dr. Gijs van Pruissen

Dr. Gijs van Pruissen

Chief Technology Officer

T: 0570-667000
E: vanpruissen@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Dr. Ir. Daniël Bakker

Dr. Ir. Daniël Bakker

Consultant

T: 0570-667000
E: bakker@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ing. Dennis Methorst

Ing. Dennis Methorst

Consultant

T: 0570-667000
E: methorst@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Anne Marie Jagers

Anne Marie Jagers

Adviseur

T: 0570-667000
E: jagers@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Ir. Hanne Oosterhuis

Ir. Hanne Oosterhuis

Consultant

T: 0570-667000
E: oosterhuis@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Karen Kraay

Karen Kraay

Financieel Manager

T: 0570-667000
E: kraay@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Astrid Timmermans-Kok

Astrid Timmermans-Kok

Office Manager

T: 0570-667000
E: timmermans@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Joost Berends

Joost Berends

Manager Interne Projecten

T: 0570-667000
E: berends@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Yannick Baay MSc

Yannick Baay MSc

Marketing Communicatie

T: 0570-667000
E: baay@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Christine Urbach

Christine Urbach

Consultant

T: 0570-667000
E: urbach@ccsenergieadvies.nl

Lees meer

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en maak hieronder een keuze.

Digitale nieuwsbrief Hardcopy nieuwsbrief